Jaką drukarkę atramentową wybrać? | Fakomp

Jaką drukarkę atramentową wybrać?

Przeglądając oferty drukarek atramentowych na portalach aukcyjnych, czy sklepach www można dostać zawrotu głowy od ilości drukarek oraz różnych parametrów.

Wybór ciężki, a zwłaszcza dla kogoś kto nie zna się na tych wszystkich dziwnych parametrach, a chciałby po prostu dobrą i tanią drukarkę atramentową.

Możemy podzielić się naszym doświadczeniem i podpowiedzieć, nie wnikając w szczegóły techniczne;

Generalnie panuje zasada, że czym tańsza drukarka w zakupie, tym drożej będziemy płacić za ekploatację.

Jeśli drukujesz kilka stron miesięcznie, możesz pominąć dalszą część tekstu i kupić drukarkę najtańszą na rynku, z jak najdłuższą gwarancją producenta.

Jeśli jesteś bardziej wymagający, chcesz drukować zdjęcia, dokumenty, w większej ilości, dobrym wyborem będzie drukarka Canon z serii G może to być model G1400, G2400, G3400 lub G4400.

Wszystko zależy czy potrzebujesz druku, dwustronnego, wifi i innych dodatków. Jednak jeżeli chodzi o sam druk to się one nie różnią. Co je wyróżnia?

Bardzo tani wydruk na oryginalnych tuszach!

Nie musisz szukać zamienników, bo pewnie wiesz z doświadczenia że wybór zamienników nie jest łatwy.

Oryginalne tusze dają ci gwarancję, że drukarka będzie pracowała właściwie. W dodatku w tych modelach drukarek tusze nie są małej pojemności jak to było dotychczas; czarny to 135ml, kolory po 70ml w buteleczkach. Tusz czarny może starczyć nawet na 6000str

Części zamienne też są dostępne (gdyby po gwarancji się zepsuła, np głowice qy6-8002 i kolorowa qy6-8004)

Tagi:, , , , , , , , , , , , , , , , ,